Troba un tren des de Aschbach a Islisberg

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Aschbach a Islisberg

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Aschbach a Islisberg .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Aschbach - Islisberg.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Interregio 2460
Niederflur-bus 362
S-bahn 18550
Niederflur-bus 20521

05:09

Aschbach

05:09 14:23

14:23

Islisberg, Dorf

9 h 14 min

 

Sbb - 4 canvis
Luftseilbahn 2052
Bus 3602
Niederflur-bus 362
S-bahn 18550
Niederflur-bus 20521

05:44

Aschbach

05:44 14:23

14:23

Islisberg, Dorf

8 h 39 min

 

Sbb - 8 canvis
Interregio 2481
Bus 740
Railjet 66
Regionalbahn 57244
S-bahn 22629
Bus 3060
Regioexpress 4909
S-bahn 19424
Low-floor bus 20507

16:44

Aschbach

16:44 08:00

08:00

Islisberg, Dorf

15 h 16 min

 

Sbb - 7 canvis
Bus 1663
Bus 744
Regio 68
Bus 618
Intercity 61419
Interregio 2059
S-bahn 19426
Niederflur-bus 20509

18:44

Aschbach

18:44 08:30

08:30

Islisberg, Dorf

13 h 46 min

 

Sbb - 3 canvis
Interregio 2489
Euronight 466
S-bahn 18530
S-bahn 20511

21:44

Aschbach

21:44 09:30

09:30

Islisberg, Dorf

11 h 46 min

 

Reviseu tots els trens de Aschbach a Islisberg