Troba un tren des de Asp, Aargau a Mohlin

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Asp, Aargau a Mohlin

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Asp, Aargau a Mohlin .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Asp, Aargau - Mohlin.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 303
Interregio 2064
S-bahn 17136

09:01

Spreitenbach, ASP

09:01 10:18

10:18

Möhlin

1 h 17 min

 

13 €

Sbb - 2 canvis
Bus 303
Luftseilbahn 2068
S-bahn 17144

11:00

Spreitenbach, ASP

11:00 12:18

12:18

Möhlin

1 h 18 min

 

13 €

Sbb - 2 canvis
Bus 303
Interregio 2086
S-bahn 17180

20:00

Spreitenbach, ASP

20:00 21:18

21:18

Möhlin

1 h 18 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 303
S-bahn 19276
Interregio 1986
S-bahn 17181

20:15

Spreitenbach, ASP

20:15 21:40

21:40

Möhlin

1 h 25 min

 

13 €

Sbb - 3 canvis
Bus 303
S-bahn 19280
Interregio 1988
S-bahn 17185

21:15

Spreitenbach, ASP

21:15 22:40

22:40

Möhlin

1 h 25 min

 

13 €

Reviseu tots els trens de Asp, Aargau a Mohlin