Troba un tren des de Bad Ragaz a Eggersriet

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bad Ragaz a Eggersriet

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bad Ragaz a Eggersriet .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bad Ragaz - Eggersriet.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Regioexpress 4860
Bus 22608
Bus 12021

06:27

Bad Ragaz

06:27 08:11

08:11

Eggersriet, Post

1 h 44 min

 

Sbb - 3 canvis
Regioexpress 5060
S-bahn 23630
Voralpen-express 2565
Niederflur-bus 12022

07:31

Bad Ragaz

07:31 09:47

09:47

Eggersriet, Post

2 h 16 min

 

Sbb - 2 canvis
Regioexpress 4884
Niederflur-bus 22632
Bus 12083

18:27

Bad Ragaz

18:27 20:11

20:11

Eggersriet, Post

1 h 44 min

 

Sbb - 3 canvis
Regioexpress 5082
S-bahn 23674
Voralpen-express 2587
Bus 12080

18:31

Bad Ragaz

18:31 20:47

20:47

Eggersriet, Post

2 h 16 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 24288
S-bahn 23498
Niederflur-bus 12002

23:15

Bad Ragaz

23:15 05:38

05:38

Eggersriet, Post

6 h 23 min

 

Reviseu tots els trens de Bad Ragaz a Eggersriet