Troba un tren des de Ballwil a Scherz

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Ballwil a Scherz

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Ballwil a Scherz .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Ballwil - Scherz.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 21952
S-bahn 8457
Bus 36639

14:21

Ballwil

14:21 16:16

16:16

Scherz, Dorfplatz

1 h 55 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21962
S-bahn 8467
Bus 36649

16:51

Ballwil

16:51 18:46

18:46

Scherz, Dorfplatz

1 h 55 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21976
S-bahn 8481
Bus 36361

20:21

Ballwil

20:21 22:23

22:23

Scherz, Dorfplatz

2 h 2 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21980
S-bahn 8485
Bus 36363

21:21

Ballwil

21:21 23:23

23:23

Scherz, Dorfplatz

2 h 2 min

 

11 €

Sbb

23:33

Ballwil

23:33 06:08

06:08

Scherz, Dorfplatz

6 h 35 min

 

19 €

Reviseu tots els trens de Ballwil a Scherz