Troba un tren des de Bassersdorf a Moorschwand

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bassersdorf a Moorschwand

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bassersdorf a Moorschwand .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bassersdorf - Moorschwand.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 20455
Bus 5509

14:26

Bassersdorf

14:26 15:25

15:25

Horgenberg, Moorschwand

59 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Minibus 31768
S-bahn 18873
Niederflur-bus 15030

18:39

Bassersdorf

18:39 19:42

19:42

Horgenberg, Moorschwand

1 h 3 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Urban train 31776
S-bahn 18881
Niederflur-bus 15034

20:39

Bassersdorf

20:39 21:42

21:42

Horgenberg, Moorschwand

1 h 3 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Urban train 31780
S-bahn 18885
Niederflur-bus 15036

21:39

Bassersdorf

21:39 22:42

22:42

Horgenberg, Moorschwand

1 h 3 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Urban train 31780
S-bahn 18885
Niederflur-bus 15036

21:39

Bassersdorf

21:39 22:42

22:42

Horgenberg, Moorschwand

1 h 3 min

 

6 €

Reviseu tots els trens de Bassersdorf a Moorschwand