Troba un tren des de Bauma a Schmerikon

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bauma a Schmerikon

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bauma a Schmerikon .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bauma - Schmerikon.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 3359
S-bahn 18547
S-bahn 23645

12:45

Bauma, Bahnhof

12:45 13:41

13:41

Schmerikon

56 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20645
S-bahn 18549
Voralpen-express 2577

13:22

Bauma

13:22 14:10

14:10

Schmerikon

48 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20649
S-bahn 18553
Voralpen-express 2579

14:22

Bauma

14:22 15:10

15:10

Schmerikon

48 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 8542
S-bahn 18577
Voralpen-express 2591

20:22

Bauma, Bahnhof

20:22 21:10

21:10

Schmerikon

48 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 8491
S-bahn 18581
Voralpen-express 2593

21:22

Bauma, Bahnhof

21:22 22:10

22:10

Schmerikon

48 min

 

Reviseu tots els trens de Bauma a Schmerikon