Troba un tren des de Benglen a Haslen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Benglen a Haslen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Benglen a Haslen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Benglen - Haslen.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 705
S-bahn 18966
S-bahn 20567

16:56

Benglen, Bodenacher

16:56 19:02

19:02

Nidfurn-Haslen

2 h 6 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 705
S-bahn 19467
S-bahn 18567
S-bahn 23665

17:41

Benglen, Bodenacher

17:41 19:31

19:31

Nidfurn-Haslen

1 h 50 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 704
Niederflur-bus 3
Regioexpress 5091
S-bahn 23681

21:32

Benglen, Bodenacher

21:32 23:31

23:31

Nidfurn-Haslen

1 h 59 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 704
Niederflur-bus 3
S-bahn 18291
Bus 97705
Bus 97707

23:02

Benglen, Bodenacher

23:02 02:05

02:05

Nidfurn, Abzw. Haslen

3 h 3 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 704
S-bahn 19093
S-bahn 23613
Bus 93613

23:55

Benglen, Bodenacher

23:55 06:33

06:33

Nidfurn, Abzw. Haslen

6 h 38 min

 

Reviseu tots els trens de Benglen a Haslen