Troba un tren des de Benzenschwil a Lauerz

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Benzenschwil a Lauerz

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Benzenschwil a Lauerz .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Benzenschwil - Lauerz.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
S-bahn 8663
S-bahn 22965
S-bahn 21365
Niederflur-bus 1132

16:52

Benzenschwil

16:52 17:58

17:58

Lauerz, Dorf

1 h 6 min

 

9 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8663
S-bahn 22965
S-bahn 21365
Niederflur-bus 1132

16:52

Benzenschwil

16:52 17:58

17:58

Lauerz, Dorf

1 h 6 min

 

9 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8563
Interregio 2666
S-bahn 21267
Niederflur-bus 1135

17:22

Benzenschwil

17:22 18:41

18:41

Lauerz, Dorf

1 h 19 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8667
S-bahn 22969
Bus 1142

17:52

Benzenschwil

17:52 18:58

18:58

Lauerz, Dorf

1 h 6 min

 

9 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8575
Interregio 2678
S-bahn 21279
Regioexpress 1167

20:22

Benzenschwil

20:22 21:55

21:55

Lauerz, Dorf

1 h 33 min

 

11 €

Reviseu tots els trens de Benzenschwil a Lauerz