Troba un tren des de Bioggio a Fusio

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bioggio a Fusio

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bioggio a Fusio .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bioggio - Fusio.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Regio 68
S-bahn 25106
S-bahn 25623
Kleinbus 419
Intercity 803

05:08

Bioggio

05:08 08:45

08:45

Fusio, Paese

3 h 37 min

 

Sbb - 4 canvis
Regio 68
S-bahn 25106
S-bahn 25623
Kleinbus 419
Intercity 803

05:08

Bioggio

05:08 08:45

08:45

Fusio, Paese

3 h 37 min

 

Sbb - 4 canvis
Standseilbahn 72
S-bahn 25110
S-bahn 25631
Regio 421
Bus 805

07:38

Bioggio

07:38 10:50

10:50

Fusio, Paese

3 h 12 min

 

Sbb - 4 canvis
Standseilbahn 72
S-bahn 25110
S-bahn 25631
Regio 421
Bus 805

07:38

Bioggio

07:38 10:50

10:50

Fusio, Paese

3 h 12 min

 

Sbb - 4 canvis
S-bahn 80
S-bahn 25118
S-bahn 25647
Bus 425
Intercity 809

11:38

Bioggio

11:38 14:37

14:37

Fusio, Paese

2 h 59 min

 

Reviseu tots els trens de Bioggio a Fusio