Troba un tren des de Birri a Schönenberg ZH

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Birri a Schönenberg ZH

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Birri a Schönenberg ZH .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Birri - Schönenberg ZH.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 24524
S-bahn 18543
Regioexpress 5071
Niederflur-bus 15027

11:01

Aristau, Birri

11:01 12:50

12:50

Schönenberg ZH, Post

1 h 49 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 24528
S-bahn 18547
Regioexpress 5073
Bus 15029

12:01

Aristau, Birri

12:01 13:50

13:50

Schönenberg ZH, Post

1 h 49 min

 

Sbb

20:01

Aristau, Birri

20:01 21:57

21:57

Schönenberg ZH, Post

1 h 56 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 24562
S-bahn 18581
S-bahn 18883
S-bahn 16069

20:31

Aristau, Birri

20:31 22:27

22:27

Schönenberg ZH, Post

1 h 56 min

 

Sbb - 4 canvis
S-bahn 21769
Bus 21771
Niederflur-bus 20064
S-bahn 18291
Niederflur-bus 16077

21:56

Aristau, Birri

21:56 00:27

00:27

Schönenberg ZH, Post

2 h 31 min

 

Reviseu tots els trens de Birri a Schönenberg ZH