Troba un tren des de Boden a Bulach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Boden a Bulach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Boden a Bulach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Boden - Bulach.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Interregio 2521
Regio 6820
Intercity 719
S-bahn 18954

11:39

Boden

11:39 15:02

15:02

Bülach

3 h 23 min

 

42 €

Sbb - 3 canvis
Interregio 2525
Regio 6822
Intercity 721
S-bahn 18958

12:39

Boden

12:39 16:02

16:02

Bülach

3 h 23 min

 

42 €

Sbb - 3 canvis
Interregio 2537
Regio 6830
Intercity 729
S-bahn 18974

16:39

Boden

16:39 20:02

20:02

Bülach

3 h 23 min

 

42 €

Sbb - 3 canvis
Interregio 2539
Regio 6832
Intercity 731
S-bahn 18978

17:39

Boden

17:39 21:02

21:02

Bülach

3 h 23 min

 

42 €

Sbb - 4 canvis
Regio 2547
Regio 6836
Eurocity 56
Intercity 735
S-bahn 18986

19:39

Boden

19:39 23:02

23:02

Bülach

3 h 23 min

 

42 €

Reviseu tots els trens de Boden a Bulach