Troba un tren des de Boniswil a Frick AG

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Boniswil a Frick AG

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Boniswil a Frick AG .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Boniswil - Frick AG.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 21930
Regioexpress 4814
Bus 36044

09:36

Boniswil

09:36 10:52

10:52

Frick, Bahnhof

1 h 16 min

 

10 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21942
Regioexpress 4820
Bus 36062

12:36

Boniswil

12:36 13:52

13:52

Frick, Bahnhof

1 h 16 min

 

10 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21944
Interregio 2268
Bus 35087

13:02

Boniswil

13:02 14:11

14:11

Frick, Bahnhof

1 h 9 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 395
Regio 166
Interregio 2189
Niederflur-bus 2088

20:08

Boniswil, Bahnhof

20:08 21:57

21:57

Frick

1 h 49 min

 

13 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21976
Eurocity 192
Bus 35145

21:02

Boniswil

21:02 22:11

22:11

Frick, Bahnhof

1 h 9 min

 

10 €

Reviseu tots els trens de Boniswil a Frick AG