Troba un tren des de Bonstetten a Samstagern

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bonstetten a Samstagern

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bonstetten a Samstagern .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bonstetten - Samstagern.



Des de A Durada
Sbb

10:19

Bonstetten, Dorfplatz

10:19 11:54

11:54

Samstagern

1 h 35 min

 

9 €

Sbb

10:19

Bonstetten, Dorfplatz

10:19 11:41

11:41

Samstagern

1 h 22 min

 

9 €

Sbb

11:19

Bonstetten, Dorfplatz

11:19 12:54

12:54

Samstagern

1 h 35 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 22835
S-bahn 18553
S-bahn 16956

13:49

Bonstetten, Dorfplatz

13:49 15:23

15:23

Samstagern

1 h 34 min

 

9 €

Sbb

20:49

Bonstetten, Dorfplatz

20:49 22:17

22:17

Samstagern

1 h 28 min

 

Reviseu tots els trens de Bonstetten a Samstagern