Troba un tren des de Bossikon a Schlieren

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bossikon a Schlieren

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bossikon a Schlieren .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bossikon - Schlieren.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Voralpen-express 2567
Regioexpress 4658
S-bahn 18550
S-bahn 19250

12:51

Hinwil, Bossikon

12:51 13:53

13:53

Schlieren

1 h 2 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
Voralpen-express 2567
S-bahn 19450
S-bahn 18350

12:51

Hinwil, Bossikon

12:51 14:08

14:08

Schlieren

1 h 17 min

 

9 €

Sbb - 1 canvi
Interregio 2430
S-bahn 19480

20:21

Hinwil, Bossikon

20:21 21:24

21:24

Zürich Altstetten

1 h 3 min

 

9 €

Sbb - 3 canvis
Regioexpress 2408
Bus 4383
S-bahn 18584
S-bahn 19284

21:21

Hinwil, Bossikon

21:21 22:23

22:23

Schlieren

1 h 2 min

 

Sbb - 2 canvis
Regioexpress 2408
S-bahn 19484
S-bahn 18384

21:21

Hinwil, Bossikon

21:21 22:38

22:38

Schlieren

1 h 17 min

 

9 €

Reviseu tots els trens de Bossikon a Schlieren