Troba un tren des de Bossikon a Wallisellen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bossikon a Wallisellen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bossikon a Wallisellen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bossikon - Wallisellen.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Voralpen-express 2594
S-bahn 19444

11:21

Hinwil, Bossikon

11:21 12:06

12:06

Wallisellen

45 min

 

6 €

Sbb - 1 canvi
Interregio 2504
S-bahn 19464

16:21

Hinwil, Bossikon

16:21 17:06

17:06

Wallisellen

45 min

 

6 €

Sbb - 1 canvi
Regio 2495
S-bahn 19466

16:51

Hinwil, Bossikon

16:51 17:36

17:36

Wallisellen

45 min

 

6 €

Sbb - 1 canvi
Interregio 2477
S-bahn 19470

17:51

Hinwil, Bossikon

17:51 18:36

18:36

Wallisellen

45 min

 

6 €

Sbb - 1 canvi
Interregio 2468
S-bahn 19472

18:21

Hinwil, Bossikon

18:21 19:06

19:06

Wallisellen

45 min

 

6 €

Reviseu tots els trens de Bossikon a Wallisellen