Troba un tren des de Bunt a Bulach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bunt a Bulach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bunt a Bulach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bunt - Bulach.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 241
S-bahn 23969
Interregio 2280
S-bahn 19870

17:21

Wattwil, Bunt

17:21 18:55

18:55

Bülach

1 h 34 min

 

Sbb - 5 canvis
Intercityexpress 277
S-bahn 23482
S-bahn 23686
S-bahn 18588
S-bahn 19488
S-bahn 18988

21:51

Wattwil, Bunt

21:51 23:32

23:32

Bülach

1 h 41 min

 

Sbb - 3 canvis
Intercityexpress 277
S-bahn 23987
Regioexpress 23094
Niederflur-bus 53072

21:51

Wattwil, Bunt

21:51 23:53

23:53

Bülach, Bahnhof

2 h 2 min

 

Sbb - 3 canvis
Intercityexpress 277
S-bahn 23987
Regioexpress 23094
Niederflur-bus 53072

21:51

Wattwil, Bunt

21:51 23:53

23:53

Bülach, Bahnhof

2 h 2 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 101
S-bahn 23997
S-bahn 23092
S-bahn 19818

23:51

Wattwil, Bunt

23:51 05:54

05:54

Bülach

6 h 3 min

 

Reviseu tots els trens de Bunt a Bulach