Troba un tren des de Bunt a Wallisellen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bunt a Wallisellen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bunt a Wallisellen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bunt - Wallisellen.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
S-bahn 205
S-bahn 23446
S-bahn 23650
S-bahn 18552
S-bahn 19452

12:51

Wattwil, Bunt

12:51 14:06

14:06

Wallisellen

1 h 15 min

 

Sbb - 2 canvis
Intercity 209
Regio 2576
S-bahn 18854

13:21

Wattwil, Bunt

13:21 15:03

15:03

Wallisellen

1 h 42 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 261
S-bahn 23979
Ic-neigezug 1538
S-bahn 18883

19:51

Wattwil, Bunt

19:51 21:25

21:25

Wallisellen

1 h 34 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 265
Voralpen-express 2590
S-bahn 18582
S-bahn 19482

20:21

Wattwil, Bunt

20:21 21:36

21:36

Wallisellen

1 h 15 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 101
Voralpen-express 2598
Nacht-s-bahn 13752
Nacht-bus n8
Nacht-bus n78

23:51

Wattwil, Bunt

23:51 02:20

02:20

Wallisellen, Bahnhof

2 h 29 min

 

Reviseu tots els trens de Bunt a Wallisellen