Troba un tren des de Bussnang a Eschenz

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bussnang a Eschenz

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bussnang a Eschenz .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bussnang - Eschenz.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 24040
Regionalbahn 87709
S-bahn 23841

11:20

Bussnang

11:20 12:22

12:22

Eschenz

1 h 2 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 24052
Regionalbahn 87715
S-bahn 23853

14:20

Bussnang

14:20 15:22

15:22

Eschenz

1 h 2 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 24068
Low-floor bus 87723
S-bahn 23869

18:20

Bussnang

18:20 19:22

19:22

Eschenz

1 h 2 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 24076
Low-floor bus 87727
S-bahn 23877

20:20

Bussnang

20:20 21:22

21:22

Eschenz

1 h 2 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 93305
S-bahn 87786
S-bahn 25890
S-bahn 23887

22:49

Bussnang, Post

22:49 23:52

23:52

Eschenz

1 h 3 min

 

Reviseu tots els trens de Bussnang a Eschenz