Troba un tren des de Corcapolo a Bodio

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Corcapolo a Bodio

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Corcapolo a Bodio .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Corcapolo - Bodio.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 307
S-bahn 25636
Intercity 830

09:25

Corcapolo

09:25 11:11

11:11

Bodio TI, Stazione

1 h 46 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 315
S-bahn 25652
Bus 850

13:25

Corcapolo

13:25 15:11

15:11

Bodio TI, Stazione

1 h 46 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 323
S-bahn 25668
Ic-neigezug 874

17:25

Corcapolo

17:25 19:11

19:11

Bodio TI, Stazione

1 h 46 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 329
Interregio 2442
Ic-neigezug 882

20:00

Corcapolo

20:00 22:37

22:37

Bodio TI, Stazione

2 h 37 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 91
S-bahn 25686
S-bahn 25186
Niederflur-bus 883

21:49

Corcapolo

21:49 00:02

00:02

Bodio TI, Stazione

2 h 13 min

 

Reviseu tots els trens de Corcapolo a Bodio