Troba un tren des de Dielsdorf a Döttingen AG

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Dielsdorf a Döttingen AG

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Dielsdorf a Döttingen AG .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Dielsdorf - Döttingen AG.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 19558
Bus 35551

16:15

Dielsdorf

16:15 16:51

16:51

Döttingen, Bahnhof

36 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 19562
Bus 35563

17:15

Dielsdorf

17:15 17:51

17:51

Döttingen, Bahnhof

36 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 19572
Bus 35472
Bus 8774

19:45

Dielsdorf

19:45 20:38

20:38

Döttingen

53 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 19574
Bus 35589

20:15

Dielsdorf

20:15 20:51

20:51

Döttingen, Bahnhof

36 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 19586
Bus 35595

23:15

Dielsdorf

23:15 23:51

23:51

Döttingen, Bahnhof

36 min

 

Reviseu tots els trens de Dielsdorf a Döttingen AG