Troba un tren des de Dierikon a Bellikon

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Dierikon a Bellikon

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Dierikon a Bellikon .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Dierikon - Bellikon.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Bus 23
S-bahn 21154
Bus 8658
Intercity 551
Bus 20108

14:23

Dierikon, Migros

14:23 16:10

16:10

Bellikon, Post

1 h 47 min

 

15 €

Sbb - 3 canvis
Bus 23
Interregio 2664
Interregio 2182
Niederflur-bus 20129

16:40

Dierikon, Migros

16:40 18:46

18:46

Bellikon, Rehaklinik

2 h 6 min

 

24 €

Sbb - 3 canvis
Bus 23
S-bahn 21164
S-bahn 20468
Bus 44550

16:54

Dierikon, Migros

16:54 18:55

18:55

Bellikon, Post

2 h 1 min

 

19 €

Sbb - 3 canvis
Bus 23
Interregio 2668
Interregio 2184
Standseilbahn 20135

17:40

Dierikon, Migros

17:40 19:46

19:46

Bellikon, Rehaklinik

2 h 6 min

 

24 €

Sbb - 4 canvis
Bus 23
S-bahn 21176
S-bahn 8578
Intercity 583
Bus 20156

19:51

Dierikon, Migros

19:51 21:25

21:25

Bellikon, Post

1 h 34 min

 

15 €

Reviseu tots els trens de Dierikon a Bellikon