Troba un tren des de Döttingen AG a Oftringen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Döttingen AG a Oftringen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Döttingen AG a Oftringen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Döttingen AG - Oftringen.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 20735
S-bahn 8432

08:49

Döttingen

08:49 09:58

09:58

Aarburg-Oftringen

1 h 9 min

 

Sbb

11:49

Döttingen

11:49 12:58

12:58

Aarburg-Oftringen

1 h 9 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 76062
Regioexpress 4772
S-bahn 22855

13:21

Döttingen, Bahnhof

13:21 14:39

14:39

Aarburg-Oftringen

1 h 18 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20787
S-bahn 8484
Regioexpress 4743

21:49

Döttingen

21:49 23:10

23:10

Aarburg-Oftringen

1 h 21 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8789
Regioexpress 4790
S-bahn 22891

22:20

Döttingen

22:20 23:40

23:40

Aarburg-Oftringen

1 h 20 min

 

Reviseu tots els trens de Döttingen AG a Oftringen