Troba un tren des de Emmenmatt a Sachseln

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Emmenmatt a Sachseln

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Emmenmatt a Sachseln .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Emmenmatt - Sachseln.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 15247
S-bahn 22649
Interregio 2930

13:18

Emmenmatt

13:18 15:27

15:27

Sachseln

2 h 9 min

 

15 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 15249
Regioexpress 4373
S-bahn 21556

13:47

Emmenmatt

13:47 15:45

15:45

Sachseln

1 h 58 min

 

15 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 15253
Regioexpress 4375
Niederflur-bus 21560

14:47

Emmenmatt

14:47 16:45

16:45

Sachseln

1 h 58 min

 

15 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 15269
Bus 4383
S-bahn 21576

18:47

Emmenmatt

18:47 20:45

20:45

Sachseln

1 h 58 min

 

15 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 15281
Regioexpress 4389
S-bahn 21588

21:48

Emmenmatt

21:48 23:45

23:45

Sachseln

1 h 57 min

 

15 €

Reviseu tots els trens de Emmenmatt a Sachseln