Troba un tren des de Fehraltorf a Humbel

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Fehraltorf a Humbel

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Fehraltorf a Humbel .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Fehraltorf - Humbel.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
S-bahn 18343
Bus 82511
S-bahn 20643
Niederflur-bus 83306

11:58

Fehraltorf

11:58 13:16

13:16

Pfäffikon ZH, Humbel

1 h 18 min

 

3 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 18351
Niederflur-bus 82515
S-bahn 20651
Niederflur-bus 83308

13:58

Fehraltorf

13:58 15:16

15:16

Pfäffikon ZH, Humbel

1 h 18 min

 

3 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18365
Niederflur-bus 83311

17:28

Fehraltorf

17:28 17:42

17:42

Pfäffikon ZH, Humbel

14 min

 

3 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 18367
Niederflur-bus 82523
S-bahn 20667
Niederflur-bus 83312

17:58

Fehraltorf

17:58 19:16

19:16

Pfäffikon ZH, Humbel

1 h 18 min

 

3 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 18388
S-bahn 18786
S-bahn 20689
Niederflur-bus 83302

23:00

Fehraltorf

23:00 05:14

05:14

Pfäffikon ZH, Humbel

6 h 14 min

 

3 €

Reviseu tots els trens de Fehraltorf a Humbel