Troba un tren des de Fehraltorf a Neuthal

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Fehraltorf a Neuthal

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Fehraltorf a Neuthal .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Fehraltorf - Neuthal.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 18357
Express 772

15:28

Fehraltorf

15:28 16:07

16:07

Neuthal Bei Bäretswil

39 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18367
Intercity 737

17:58

Fehraltorf

17:58 18:37

18:37

Neuthal Bei Bäretswil

39 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18377
Bus 703

20:28

Fehraltorf

20:28 21:10

21:10

Neuthal Bei Bäretswil

42 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18385
Bus 679

22:28

Fehraltorf

22:28 23:10

23:10

Neuthal Bei Bäretswil

42 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18391
Bus 948

23:58

Fehraltorf

23:58 00:43

00:43

Neuthal Bei Bäretswil

45 min

 

Reviseu tots els trens de Fehraltorf a Neuthal