Troba un tren des de Feldbach, Zurich a Hinteregg

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Feldbach, Zurich a Hinteregg

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Feldbach, Zurich a Hinteregg .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Feldbach, Zurich - Hinteregg.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 18758
Niederflur-bus 231

15:17

Feldbach

15:17 16:17

16:17

Hinteregg

1 h

 

4 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 18760
Interregio 2937
Bus 1474
Regio 638

15:47

Feldbach

15:47 16:37

16:37

Hinteregg

50 min

 

4 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18764
Regio 643

16:47

Feldbach

16:47 17:47

17:47

Hinteregg

1 h

 

4 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 18778
Low-floor bus 2824
Regio 1345
S-bahn 274

20:17

Feldbach

20:17 21:07

21:07

Hinteregg

50 min

 

4 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18786
S-bahn 287

22:17

Feldbach

22:17 23:17

23:17

Hinteregg

1 h

 

4 €

Reviseu tots els trens de Feldbach, Zurich a Hinteregg