Troba un tren des de Ferch a Küsnacht ZH

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Ferch a Küsnacht ZH

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Ferch a Küsnacht ZH .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Ferch - Küsnacht ZH.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Regionalbahn 28845
Interregio 2432
Intercityexpress 279
Bus 31009
S-bahn 19665

07:20

Ferch-Lienewitz

07:20 17:27

17:27

Küsnacht ZH

10 h 7 min

 

Sbb - 6 canvis
Regionalbahn 28861
Bus 18121
S-bahn 18922
Bus 846
Niederflur-bus 1171
Intercity 793
S-bahn 19693

14:58

Ferch-Lienewitz

14:58 00:31

00:31

Küsnacht ZH

9 h 33 min

 

Sbb - 6 canvis
Regionalbahn 28869
Regioexpress 18129
S-bahn 18930
Intercity 832
Intercity 60479
Urban train 30459
S-bahn 19669

18:58

Ferch-Lienewitz

18:58 07:57

07:57

Küsnacht ZH

12 h 59 min

 

Sbb - 5 canvis
Regionalbahn 28874
S-bahn 18733
Urban train 37277
Bus 458
S-bahn 30461
S-bahn 19631

21:42

Ferch-Lienewitz

21:42 08:57

08:57

Küsnacht ZH

11 h 15 min

 

Sbb - 4 canvis
Regionalbahn 28875
Citynightline 40458
Intercityexpress 513
Intercity 183
S-bahn 19651

22:04

Ferch-Lienewitz

22:04 13:57

13:57

Küsnacht ZH

15 h 53 min

 

Reviseu tots els trens de Ferch a Küsnacht ZH