Troba un tren des de Fluh a Kloten

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Fluh a Kloten

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Fluh a Kloten .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Fluh - Kloten.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Niederflur-tram 10
Intercity 775
S-bahn 18756

13:17

Flüh, Bahnhof

13:17 15:35

15:35

Kloten

2 h 18 min

 

21 €

Sbb - 2 canvis
Niederflur-tram 10
Intercity 581
S-bahn 18770

16:47

Flüh, Bahnhof

16:47 19:05

19:05

Kloten

2 h 18 min

 

21 €

Sbb - 2 canvis
Niederflur-tram 10
Bus 77
S-bahn 18776

18:24

Flüh, Bahnhof

18:24 20:35

20:35

Kloten

2 h 11 min

 

21 €

Sbb - 2 canvis
Niederflur-tram 10
Train à grande vit. 9219
S-bahn 18778

18:47

Flüh, Bahnhof

18:47 21:05

21:05

Kloten

2 h 18 min

 

21 €

Sbb - 2 canvis
Niederflur-tram 10
Intercity 787
S-bahn 18780

19:17

Flüh, Bahnhof

19:17 21:35

21:35

Kloten

2 h 18 min

 

21 €

Reviseu tots els trens de Fluh a Kloten