Troba un tren des de Freienstein a Wildberg, Zurich

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Freienstein a Wildberg, Zurich

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Freienstein a Wildberg, Zurich .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Freienstein - Wildberg, Zurich.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 52121
Intercity 714
Regio 280
Niederflur-bus 22226

09:44

Freienstein, Post

09:44 13:20

13:20

Wildberg (Württ)

3 h 36 min

 

Sbb - 5 canvis
Niederflur-bus 52123
Interregio 2115
S-bahn 20338
Niederflur-bus 3045
Low-floor bus 19036
Kleinbus 22437

10:14

Freienstein, Post

10:14 14:27

14:27

Wildberg (Württ)

4 h 13 min

 

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 52246
S-bahn 19852
S-bahn 18952
Intercity 184
Regionalbahn 22238

14:05

Freienstein, Post

14:05 17:20

17:20

Wildberg (Württ)

3 h 15 min

 

Sbb - 5 canvis
Niederflur-bus 52163
Regio 836
Intercity 790
Intercity 61478
S-bahn 19521
Niederflur-bus 22203

20:44

Freienstein, Post

20:44 06:58

06:58

Wildberg (Württ)

10 h 14 min

 

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 52167
S-bahn 2143
Regionalbahn 87652
S-bahn 19028
Regionalbahn 22216

22:44

Freienstein, Post

22:44 08:27

08:27

Wildberg (Württ)

9 h 43 min

 

Reviseu tots els trens de Freienstein a Wildberg, Zurich