Troba un tren des de Freienwil a Ferren

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Freienwil a Ferren

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Freienwil a Ferren .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Freienwil - Ferren.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 35330
S-bahn 8440
S-bahn 21947
Bus 101

10:13

Freienwil, Dorf

10:13 13:05

13:05

Kleinwangen, Ferren

2 h 52 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 35338
S-bahn 8452
S-bahn 21957
Bus 101

13:13

Freienwil, Dorf

13:13 16:17

16:17

Kleinwangen, Ferren

3 h 4 min

 

14 €

Sbb - 3 canvis
Bus 35342
S-bahn 8460
S-bahn 21965
Bus 101

15:13

Freienwil, Dorf

15:13 17:47

17:47

Kleinwangen, Ferren

2 h 34 min

 

14 €

Sbb - 3 canvis
Bus 35342
S-bahn 8460
S-bahn 21965
Bus 101

15:13

Freienwil, Dorf

15:13 17:47

17:47

Kleinwangen, Ferren

2 h 34 min

 

14 €

Sbb - 5 canvis
S-bahn 35387
Bus 7301
S-bahn 20723
S-bahn 8420
S-bahn 21925
Bus 101

23:43

Freienwil, Dorf

23:43 08:17

08:17

Kleinwangen, Ferren

8 h 34 min

 

16 €

Reviseu tots els trens de Freienwil a Ferren