Troba un tren des de Gais a Fistel

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Gais a Fistel

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Gais a Fistel .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Gais - Fistel.



Des de A Durada
Sbb

17:50

Gais

17:50 20:32

20:32

Fischenthal, Fistel

2 h 42 min

 

17 €

Sbb - 4 canvis
S-bahn 2206
S-bahn 23482
S-bahn 23686
S-bahn 19588
Bus 9031

20:52

Gais

20:52 23:16

23:16

Fischenthal, Fistel

2 h 24 min

 

16 €

Sbb

21:14

Gais

21:14 00:16

00:16

Fischenthal, Fistel

3 h 2 min

 

Sbb - 5 canvis
S-bahn 2211
S-bahn 1218
S-bahn 23486
S-bahn 23690
S-bahn 18592
Bus 8985

21:42

Gais

21:42 00:16

00:16

Fischenthal, Fistel

2 h 34 min

 

17 €

Sbb - 5 canvis
S-bahn 2211
S-bahn 1218
S-bahn 23486
S-bahn 23690
S-bahn 18592
Bus 8985

21:42

Gais

21:42 00:16

00:16

Fischenthal, Fistel

2 h 34 min

 

17 €

Reviseu tots els trens de Gais a Fistel