Troba un tren des de Grub AR a Pusserein

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Grub AR a Pusserein

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Grub AR a Pusserein .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Grub AR - Pusserein.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Bus 12003
Regioexpress 4859
Regioexpress 1021
Bus 63
Bus 64

05:37

Grub AR, Halten

05:37 08:14

08:14

Schiers, Pusserein

2 h 37 min

 

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 12053
Regioexpress 4877
S-bahn 1057
Intercityexpress 75
Regio 76

14:37

Grub AR, Halten

14:37 17:14

17:14

Schiers, Pusserein

2 h 37 min

 

Sbb - 5 canvis
Niederflur-bus 12048
Niederflur-bus 22619
Regioexpress 4877
S-bahn 1057
Intercityexpress 75
Regio 76

14:49

Grub AR, Halten

14:49 17:14

17:14

Schiers, Pusserein

2 h 25 min

 

Sbb

16:52

Grub AR, Halten

16:52 19:13

19:13

Schiers, Pusserein

2 h 21 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 12063
Regioexpress 4881
Niederflur-bus 1065
S-bahn 175

16:52

Grub AR, Halten

16:52 19:13

19:13

Schiers, Pusserein

2 h 21 min

 

Reviseu tots els trens de Grub AR a Pusserein