Troba un tren des de Halbinsel Au a Bulach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Halbinsel Au a Bulach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Halbinsel Au a Bulach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Halbinsel Au - Bulach.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 18868
Urban train 18068

17:54

Au ZH

17:54 18:47

18:47

Bülach

53 min

 

8 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18876
S-bahn 18978

19:54

Au ZH

19:54 21:02

21:02

Bülach

1 h 8 min

 

8 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18878
Regioexpress 4938

20:24

Au ZH

20:24 21:22

21:22

Bülach

58 min

 

8 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18884
S-bahn 18986

21:54

Au ZH

21:54 23:02

23:02

Bülach

1 h 8 min

 

8 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18886
Regioexpress 4942

22:24

Au ZH

22:24 23:22

23:22

Bülach

58 min

 

8 €

Reviseu tots els trens de Halbinsel Au a Bulach