Troba un tren des de Hedingen a Greifensee

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Hedingen a Greifensee

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Hedingen a Greifensee .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Hedingen - Greifensee.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 18525
S-bahn 18925

06:55

Hedingen

06:55 07:44

07:44

Nänikon-Greifensee

49 min

 

7 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18527
S-bahn 18927

07:25

Hedingen

07:25 08:14

08:14

Nänikon-Greifensee

49 min

 

7 €

Sbb
S-bahn 19437

09:44

Hedingen

09:44 10:29

10:29

Nänikon-Greifensee

45 min

 

6 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18577
S-bahn 18977

19:55

Hedingen

19:55 20:44

20:44

Nänikon-Greifensee

49 min

 

7 €

Sbb
S-bahn 19479

20:14

Hedingen

20:14 20:59

20:59

Nänikon-Greifensee

45 min

 

6 €

Reviseu tots els trens de Hedingen a Greifensee