Troba un tren des de Heiligkreuz, Lucerne a Hohenrain, Lucerne

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Heiligkreuz, Lucerne a Hohenrain, Lucerne

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Heiligkreuz, Lucerne a Hohenrain, Lucerne .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Heiligkreuz, Lucerne - Hohenrain, Lucerne.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 108
Regioexpress 4367
S-bahn 21946
Bus 101

11:00

Heiligkreuz LU

11:00 13:12

13:12

Hohenrain, Post

2 h 12 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 108
Regioexpress 4367
S-bahn 21946
Bus 101

11:00

Heiligkreuz LU

11:00 13:12

13:12

Hohenrain, Post

2 h 12 min

 

Sbb - 3 canvis
Fähre 110
Regioexpress 4373
S-bahn 21958
Bus 101

14:12

Heiligkreuz LU

14:12 16:11

16:11

Hohenrain, Post

1 h 59 min

 

Sbb - 3 canvis
Fähre 110
Regioexpress 4373
S-bahn 21958
Bus 101

14:12

Heiligkreuz LU

14:12 16:11

16:11

Hohenrain, Post

1 h 59 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 112
Regioexpress 4377
S-bahn 21968
Bus 101

16:12

Heiligkreuz LU

16:12 19:12

19:12

Hohenrain, Post

3 h

 

Reviseu tots els trens de Heiligkreuz, Lucerne a Hohenrain, Lucerne