Troba un tren des de Hettlingen a Fischenthal

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Hettlingen a Fischenthal

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Hettlingen a Fischenthal .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Hettlingen - Fischenthal.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 20367
S-bahn 20665

17:12

Hettlingen

17:12 18:29

18:29

Fischenthal

1 h 17 min

 

8 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 20375
S-bahn 19274
S-bahn 19575
S-bahn 20682

19:12

Hettlingen

19:12 20:28

20:28

Fischenthal

1 h 16 min

 

8 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20379
S-bahn 20675
S-bahn 8161

20:12

Hettlingen

20:12 21:31

21:31

Fischenthal, Bahnhof

1 h 19 min

 

8 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20383
Bus 87251
Bus 8111

21:12

Hettlingen

21:12 22:31

22:31

Fischenthal, Bahnhof

1 h 19 min

 

8 €

Sbb - 4 canvis
S-bahn 20389
S-bahn 18791
S-bahn 18389
S-bahn 18589
S-bahn 8965

22:48

Hettlingen

22:48 00:17

00:17

Fischenthal, Bahnhof

1 h 29 min

 

8 €

Reviseu tots els trens de Hettlingen a Fischenthal