Troba un tren des de Heuberg a Schlieren

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Heuberg a Schlieren

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Heuberg a Schlieren .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Heuberg - Schlieren.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 3
Niederflur-bus 2809
S-bahn 19226

06:18

Schaffhausen, Heuberg

06:18 07:53

07:53

Schlieren

1 h 35 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 3
Regioexpress 4931
S-bahn 18667
S-bahn 18366

16:55

Schaffhausen, Heuberg

16:55 18:08

18:08

Schlieren

1 h 13 min

 

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 3
Bus 281
S-bahn 19274

18:15

Schaffhausen, Heuberg

18:15 19:53

19:53

Schlieren

1 h 38 min

 

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 3
Regioexpress 4939
S-bahn 19284

20:57

Schaffhausen, Heuberg

20:57 22:23

22:23

Schlieren

1 h 26 min

 

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 3
Intercity 285
S-bahn 19290

22:20

Schaffhausen, Heuberg

22:20 23:53

23:53

Schlieren

1 h 33 min

 

Reviseu tots els trens de Heuberg a Schlieren