Troba un tren des de Hildisrieden a Asp, Aargau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Hildisrieden a Asp, Aargau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Hildisrieden a Asp, Aargau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Hildisrieden - Asp, Aargau.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Eurocity 50
Regio 138
S-bahn 18357
Bus 303

12:30

Hildisrieden, Dorf

12:30 15:00

15:00

Spreitenbach, ASP

2 h 30 min

 

18 €

Sbb - 3 canvis
Eurocity 52
Interregio 2650
Urban train 19954
Bus 303

12:57

Hildisrieden, Waldmatt

12:57 15:14

15:14

Spreitenbach, ASP

2 h 17 min

 

20 €

Sbb - 3 canvis
Eurocity 50
Interregio 2684
S-bahn 19288
Bus 303

21:26

Hildisrieden, Waldmatt

21:26 23:40

23:40

Spreitenbach, ASP

2 h 14 min

 

20 €

Sbb - 4 canvis
Eurocity 52
Ic-neigezug 30696
Ic-neigezug 543
S-bahn 19012
Bus 303

22:57

Hildisrieden, Waldmatt

22:57 05:44

05:44

Spreitenbach, ASP

6 h 47 min

 

29 €

Sbb - 4 canvis
Eurocity 50
Urban train 30444
Interregio 2155
S-bahn 18321
Bus 303

23:26

Hildisrieden, Waldmatt

23:26 05:59

05:59

Spreitenbach, ASP

6 h 33 min

 

25 €

Reviseu tots els trens de Hildisrieden a Asp, Aargau