Troba un tren des de Horgenberg a Kollbrunn

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Horgenberg a Kollbrunn

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Horgenberg a Kollbrunn .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Horgenberg - Kollbrunn.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Bus 56024
S-bahn 19363
Regioexpress 5078
S-bahn 18866
S-bahn 20667

16:44

Einsiedeln, Horgenberg

16:44 18:37

18:37

Kollbrunn

1 h 53 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 56026
S-bahn 16969
S-bahn 18574
S-bahn 20678

17:44

Einsiedeln, Horgenberg

17:44 20:02

20:02

Kollbrunn

2 h 18 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 56026
S-bahn 19367
Niederflur-bus 5080
S-bahn 18870
S-bahn 20671

17:44

Einsiedeln, Horgenberg

17:44 19:37

19:37

Kollbrunn

1 h 53 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 56028
S-bahn 16973
S-bahn 18578
S-bahn 20682

18:44

Einsiedeln, Horgenberg

18:44 21:02

21:02

Kollbrunn

2 h 18 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 56030
S-bahn 19375
Regioexpress 5084
S-bahn 18878
S-bahn 20679

19:44

Einsiedeln, Horgenberg

19:44 21:37

21:37

Kollbrunn

1 h 53 min

 

Reviseu tots els trens de Horgenberg a Kollbrunn