Troba un tren des de Hunenberg a Fislisbach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Hunenberg a Fislisbach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Hunenberg a Fislisbach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Hunenberg - Fislisbach.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 51
S-bahn 8666
Niederflur-bus 33637
Bus 32258

16:32

Hünenberg, Dorf

16:32 17:48

17:48

Fislisbach, Post

1 h 16 min

 

12 €

Sbb - 3 canvis
Bus 51
Interregio 2678
Interregio 1988
Bus 20153

20:20

Hünenberg, Dorf

20:20 22:07

22:07

Fislisbach, Post

1 h 47 min

 

17 €

Sbb - 4 canvis
Bus 41
S-bahn 21180
Interregio 2438
S-bahn 18382
Bus 32130

21:02

Hünenberg, Dorf

21:02 22:33

22:33

Fislisbach, Post

1 h 31 min

 

17 €

Sbb - 4 canvis
Bus 41
S-bahn 21180
Interregio 2438
S-bahn 18382
Bus 32130

21:02

Hünenberg, Dorf

21:02 22:33

22:33

Fislisbach, Post

1 h 31 min

 

17 €

Sbb - 4 canvis
Bus 41
S-bahn 21190
Bus 24
S-bahn 19012
Bus 32201

23:32

Hünenberg, Dorf

23:32 05:37

05:37

Fislisbach, Post

6 h 5 min

 

17 €

Reviseu tots els trens de Hunenberg a Fislisbach