Troba un tren des de Illnau a Benglen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Illnau a Benglen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Illnau a Benglen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Illnau - Benglen.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 18346
Bus 15
Bus 703

12:33

Illnau

12:33 13:43

13:43

Benglen, Bodenacher

1 h 10 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18354
Bus 15
Bus 703

14:33

Illnau

14:33 15:43

15:43

Benglen, Bodenacher

1 h 10 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 18360
Intercity 745
Intercity 745
Bus 705

16:03

Illnau

16:03 16:45

16:45

Benglen, Bodenacher

42 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18380
Bus 15
Bus 704

21:03

Illnau

21:03 21:55

21:55

Benglen, Bodenacher

52 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18390
Bus 15
Bus 704

23:33

Illnau

23:33 00:25

00:25

Benglen, Bodenacher

52 min

 

Reviseu tots els trens de Illnau a Benglen