Troba un tren des de Illnau a Rumlikon

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Illnau a Rumlikon

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Illnau a Rumlikon .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Illnau - Rumlikon.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Bus 640
Niederflur-bus 83408

17:29

Illnau, Bahnhof

17:29 17:50

17:50

Russikon, Rumlikon

21 min

 

3 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18367
Low-floor bus 83126

17:54

Illnau

17:54 18:08

18:08

Russikon, Rumlikon

14 min

 

3 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 19971
Niederflur-bus 83411

19:13

Illnau

19:13 19:26

19:26

Russikon, Rumlikon

13 min

 

3 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18381
Niederflur-bus 83233

21:24

Illnau

21:24 21:45

21:45

Russikon, Rumlikon

21 min

 

3 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18389
Niederflur-bus 83237

23:24

Illnau

23:24 23:45

23:45

Russikon, Rumlikon

21 min

 

3 €

Reviseu tots els trens de Illnau a Rumlikon