Troba un tren des de Kilchberg ZH a Riedmatt

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kilchberg ZH a Riedmatt

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kilchberg ZH a Riedmatt .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kilchberg ZH - Riedmatt.



Des de A Durada
Sbb

06:02

Kilchberg

06:02 06:49

06:49

Riedmatt SZ

47 min

 

5 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18879
S-bahn 19382
S-bahn 16893

20:47

Kilchberg

20:47 21:48

21:48

Riedmatt SZ

1 h 1 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18883
S-bahn 19386
S-bahn 16895

21:47

Kilchberg

21:47 22:48

22:48

Riedmatt SZ

1 h 1 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 18887
S-bahn 19390
S-bahn 16897

22:47

Kilchberg

22:47 23:48

23:48

Riedmatt SZ

1 h 1 min

 

6 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18889
S-bahn 16900

23:17

Kilchberg

23:17 00:14

00:14

Riedmatt SZ

57 min

 

Reviseu tots els trens de Kilchberg ZH a Riedmatt