Troba un tren des de Kindhausen a Ammerswil

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kindhausen a Ammerswil

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kindhausen a Ammerswil .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kindhausen - Ammerswil.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 18330
Bus 392

08:39

Kindhausen AG

08:39 09:47

09:47

Ammerswil AG, Dorfplatz

1 h 8 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 18334
Bus 392

09:39

Kindhausen AG

09:39 10:47

10:47

Ammerswil AG, Dorfplatz

1 h 8 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 18346
Bus 392

12:23

Kindhausen AG

12:23 13:47

13:47

Ammerswil AG, Dorfplatz

1 h 24 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 18350
Bus 392

13:53

Kindhausen AG

13:53 14:47

14:47

Ammerswil AG, Dorfplatz

54 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 18370
Bus 392

18:53

Kindhausen AG

18:53 19:47

19:47

Ammerswil AG, Dorfplatz

54 min

 

Reviseu tots els trens de Kindhausen a Ammerswil