Troba un tren des de Kindhausen a Riniken

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kindhausen a Riniken

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kindhausen a Riniken .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kindhausen - Riniken.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Regio 305
Ordinary 2072
Bus 14247

13:03

Kindhausen AG

13:03 14:41

14:41

Riniken, Post

1 h 38 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 19254
Bus 14251

14:23

Kindhausen AG

14:23 15:41

15:41

Riniken, Post

1 h 18 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 305
Interregio 2080
Bus 14261

16:53

Kindhausen AG

16:53 18:11

18:11

Riniken, Post

1 h 18 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 19270
Bus 14267

18:23

Kindhausen AG

18:23 19:41

19:41

Riniken, Post

1 h 18 min

 

Sbb - 2 canvis
Regio 305
S-bahn 19282
Bus 14271

21:45

Kindhausen AG

21:45 22:41

22:41

Riniken, Post

56 min

 

Reviseu tots els trens de Kindhausen a Riniken