Troba un tren des de Kollbrunn a Bulach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kollbrunn a Bulach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kollbrunn a Bulach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kollbrunn - Bulach.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 20630
S-bahn 89830
Low-floor bus 87116

08:02

Kollbrunn

08:02 09:09

09:09

Bülach

1 h 7 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20632
S-bahn 18833
Interregio-express 4914

08:24

Kollbrunn

08:24 09:22

09:22

Bülach

58 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20638
S-bahn 89838
Low-floor bus 87124

10:02

Kollbrunn

10:02 11:09

11:09

Bülach

1 h 7 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20656
S-bahn 18857
Regioexpress 4926

14:24

Kollbrunn

14:24 15:22

15:22

Bülach

58 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20686
S-bahn 19886
Niederflur-bus 87172

22:02

Kollbrunn

22:02 23:09

23:09

Bülach

1 h 7 min

 

Reviseu tots els trens de Kollbrunn a Bulach