Troba un tren des de Küttigen a Jonen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Küttigen a Jonen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Küttigen a Jonen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Küttigen - Jonen.



Des de A Durada
Sbb

08:56

Küttigen, Post

08:56 10:26

10:26

Jonen, Post

1 h 30 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 1
S-bahn 8543
Niederflur-bus 24528
S-bahn 21523

11:26

Küttigen, Post

11:26 12:56

12:56

Jonen, Post

1 h 30 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 1
Interregio 2269
S-bahn 8647
Niederflur-bus 24530
S-bahn 21525

11:56

Küttigen, Post

11:56 13:26

13:26

Jonen, Post

1 h 30 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 1
Interregio 2277
S-bahn 8663
Niederflur-bus 24546
Niederflur-bus 21541

15:56

Küttigen, Post

15:56 17:26

17:26

Jonen, Post

1 h 30 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 1
S-bahn 18393
S-bahn 18592
S-bahn 21566

22:58

Küttigen, Post

22:58 00:53

00:53

Jonen, Post

1 h 55 min

 

Reviseu tots els trens de Küttigen a Jonen