Troba un tren des de Kyburg a Wollerau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Kyburg a Wollerau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kyburg a Wollerau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Kyburg - Wollerau.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
S-bahn 20624
S-bahn 18825
Regioexpress 5061
S-bahn 16926

06:26

Sennhof-Kyburg

06:26 07:48

07:48

Wollerau

1 h 22 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20625
S-bahn 18529
S-bahn 16932

07:53

Sennhof-Kyburg

07:53 09:18

09:18

Wollerau

1 h 25 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20637
S-bahn 18541
S-bahn 16944

10:53

Sennhof-Kyburg

10:53 12:18

12:18

Wollerau

1 h 25 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 20644
S-bahn 18845
Low-floor bus 17529

11:26

Sennhof-Kyburg

11:26 12:52

12:52

Wollerau, Dorfplatz

1 h 26 min

 

9 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 20668
S-bahn 18869
Regioexpress 5083
S-bahn 16970

17:26

Sennhof-Kyburg

17:26 18:48

18:48

Wollerau

1 h 22 min

 

9 €

Reviseu tots els trens de Kyburg a Wollerau