Troba un tren des de Laufenburg, Aargau a Fislisbach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Laufenburg, Aargau a Fislisbach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Laufenburg, Aargau a Fislisbach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Laufenburg, Aargau - Fislisbach.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 14916
S-bahn 8737
S-bahn 21035

08:39

Laufenburg, Bahnhof

08:39 09:52

09:52

Fislisbach, Post

1 h 13 min

 

12 €

Sbb - 2 canvis
Bus 35046
Interregio 1967
S-bahn 21047

10:21

Laufenburg, Bahnhof

10:21 11:22

11:22

Fislisbach, Post

1 h 1 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
Bus 35140
Interregio 1989
Bus 32107

21:21

Laufenburg, Bahnhof

21:21 22:22

22:22

Fislisbach, Post

1 h 1 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
Bus 35140
Interregio 1989
Bus 32107

21:21

Laufenburg, Bahnhof

21:21 22:22

22:22

Fislisbach, Post

1 h 1 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
Bus 14270
Interregio 2191
Bus 20157

21:37

Laufenburg, Bahnhof

21:37 23:07

23:07

Fislisbach, Post

1 h 30 min

 

Reviseu tots els trens de Laufenburg, Aargau a Fislisbach