Troba un tren des de Lausen a Asp, Aargau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Lausen a Asp, Aargau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Lausen a Asp, Aargau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Lausen - Asp, Aargau.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
S-bahn 17319
Interregio 2259
S-bahn 18326
Bus 303

06:50

Lausen

06:50 08:25

08:25

Spreitenbach, ASP

1 h 35 min

 

19 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 17321
S-bahn 2163
S-bahn 18333
Bus 303

07:20

Lausen

07:20 08:59

08:59

Spreitenbach, ASP

1 h 39 min

 

15 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 17323
Eurocity 193
S-bahn 18330
Bus 303

07:50

Lausen

07:50 09:29

09:29

Spreitenbach, ASP

1 h 39 min

 

19 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 17375
Regioexpress 4789
S-bahn 19287
Bus 303

20:50

Lausen

20:50 22:40

22:40

Spreitenbach, ASP

1 h 50 min

 

15 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 17383
Regioexpress 4793
Bus 303

22:50

Lausen

22:50 00:40

00:40

Spreitenbach, ASP

1 h 50 min

 

15 €

Reviseu tots els trens de Lausen a Asp, Aargau